הדברה לפני כניסה לבית

הדברה מקדימה לפני מעבר לבית חדש

ההתעסקות עם מעבר דירה מצריכה המון סבלנות וגוזלת המון זמן, מי מאיתנו לא עבר לא פעם עבר דירה? זו חוויה בלתי נשכחת לטוב ולפחות טוב. אני זוכר שבפעם הראשונה בחיי שעברתי לדירה ( אמנם בשכירות ולדירה שדומה בגודלה ובגילה למדינתנו... ) לא הפסקתי להתרגש ולהתעסק בכל דבר שינעים לי את הזמן שלי כשאהיה בה בעתיד. לצערי, דבר אחד קטן, פשוט ושאינו מצריך כל מאמץ מצדי ששכחתי לעשות בטרם כניסתי זה -הדברה לדירה החדשה.
פעולה שבשיחת טלפון אחת היתה חוסכת ממני אי טרדה וחוסר נעימות לאורך זמן רב.

מדוע חשוב להדביר לפני כניסה לדירה

רבים נוטים לחשוב שאם עוברים לדירה חדשה מ"הניילון" ההדברה מתייתרת, אז זהו שלא! תיקנים, נמלים, עכבישים ושאר מזיקים למינהם מסתתרים במקומות אפלים וצרים. בין אם אתם עוברים לדירה חדשה ובין אם לדירה " יד שניה " חשוב מאוד לבצע הדברה בטרם כניסתכם לדירה. ההשקעה במעבר דירה לעיתים מביא איתו עליות כלכליות נוספות שלא ציפינו להן, הדברה לפני כניסה לבית תשפר את איכות חייכם ותחסוך לכם כסף רב. מרוב התעסקויות בבחירת הצבע לקיר הילדים או עיצוב הסלון ואופן הנחת הרהיטים, נשכחת מאיתנו ההדברה לפני כניסה לדירה, אל תתנו לתיקן ולנמלים להסתובב לכם על שיש המטבח ולהזכיר לכם ששכחתם לבצע הדברה.

היתרונות ריסוס לבית חדש

1.      חסכון בזמן – אין צורך לצאת מהדירה ולהמתין במקום אחר עד שהדירה תתאוורר, ההדברה נעשית בצורה ממוקדת ויעילה.

2.      חסכון במאמץ- הדברה בדירה ריקה מונעת הזזה של חפצים רהיטים וניוד של אוכל מארונות המטבח.

3.      ניקיון – אחרי ההדברה תוכלו לשטוף את הבית באופן יסודי ומידי ולהכינו לאכלוס.

4.      אחווה שלום ורעות- אם עברתם לדירת שכורה או אם השכרתם את הדירה , תרצו שקט לטווח ארוך , הדברה של דירה לפני אכלוס תמנע חילוקי דעות ואי נעימויות בין הדיירים ובעלי הדירה.

 

מה עלינו לעשות ? לפנות למנחם הדברות
אנו במנחם הדברות מומחים בהדברת דירות לפני אכלוס , ללא קשר לסוג ולגודל הדירה.
במנחם הדברות משתמשים בחומרים "ירוקים לסביבה " כך שכבר בתום ההדברה תוכלו להכנס לדירה תוך שעות ספורות. אנו נלווה אתכם וניעץ לכם לכל אורכו של תהליך ההדברה וגם לאחריו.

אצלנו מספקים עבודה מקצועית ונותנים אחריות שנתית.
ל"מנחם הדברות" רישיון מדביר בתוקף ממשרד ההגנה לאיכות הסביבה, אנו פועלים באיזור השרון, נתניה והסביבה וכן נותנים שירות הדברה והרחקת יונים באזור חריש.
צרו איתנו קשר לצורך קבלת יעוץ ומענה אנושי אדיב ומקצועי, הצעת מחיר ללא עלות ותחרות.

עוד מידע אודות מדביר בנתניה השרון והסביבה מנחם הדברות